OŚWIETLENIE LUSTRA

Lustra z Oświetleniem Kraków
Lustra okrągłe z oświetleniem
Lustra z oświetleniem Warszawa

Jeżeli lustro ma spełniać nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i być użyteczne, powinno być dobrze oświetlone. Należy zwrócić uwagę na to, że gdy oglądamy swoje odbicie, jest ono dobrze widoczne, jeśli to my jesteśmy dobrze oświetleni, a nie powierzchnia lustra. Jasna sylwetka, bądź twarz, będzie dobrze widoczna, jeśli będzie jasna i wyraźna. Dlatego ważne jest, by wybrać odpowiednie oświetlenie lustra.

Możliwości, które oferują zarówno firmy zajmujące się sprzedażą luster, jak i te od wyposażenia wnętrz, jest bardzo dużo. Lustra łazienkowe oświetlamy często za pomocą kinkietów mocowanych na ścianie po bokach. Można dobrać ich styl do wystroju łazienki, tak by pasowały do wnętrza. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie osobnego włącznika od lampek przy lustrze. Dzięki temu mamy możliwość włączania ich tylko wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Lustro do łazienki może również posiadać oświetlenie umieszczone wewnątrz pod lusterm, wtedy stosuje się diody led. Wygląda to bardzo atrakcyjnie, a przy tym jest funkcjonalne. Lustro do łazienki w takim wydaniu jest bardzo oszczędne w formie, więc sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych łazienkach.

W pewnych miejscach lustra powinny mieć jeszcze lepsze oświetlenie. W garderobach, salonach kosmetycznych, bądź fryzjerskich, czy innych miejscach, gdzie bardzo istotne jest idealne oświetlenie twarzy bądź sylwetki. Wokół lustra montuje się żarówki led, które równomiernie rzucają światło na postać, która znajduje się przed nim. Takie obrazki zna niemal każdy, kto choć raz oglądał amerykańskie filmy z gwiazdami Hollywood, które w swojej garderobie spędzają godziny przed lustrem…

Można w ten sposób oświetlić zarówno nieduże lustra okrągłe, które przede wszystkim są pomocne przy wykonywaniu makijażu, czy fryzury, jak i duże powierzchnie, które odbijają całą sylwetkę. Warto zwrócić uwagę na to, by oświetlenie lustra współgrało z lampami, które znajdują się w danym pomieszczeniu. Często wystarczy umieścić tylko ogólne światło, na suficie.

Sprawdź naszą ofertę luster na wymiar tutaj lub ofertę gotowych luster z oświetleniem led tutaj.