Lustra do siłowni i sal gimnastycznych

Jak powinny wyglądać duże lustra w siłowni czy sali gimnastycznej?

Lustra w siłowni ma przede wszystkim pozwolić ćwiczącemu kontrolować swoją postawę i ruchy podczas ćwiczeń. Zazwyczaj więc lustra są mocowane od cokołu lub wysokości 20-40 cm i sięgają do minimum 200 cm.

W przypadku sal tanecznych lustro będzie pokrywać często całą szerokość jednej lub kilku ścian. W ten sposób wszyscy ćwiczący na sali mają możliwość zobaczenia się..

Aranżacja łazienek Kraków

Jakie są sposoby montażu luster?

Duże lustra do sal gimnastycznych prawie zawsze się montuje się na kleju. Ta metoda pozwala na umieszczenie kilku luster obok siebie praktycznie bez żadnego odstępu. Klej stanowi też zabezpieczenie i w razie rozbicia utrzymuje lustro na ścianie.

W takiej wersji nie można go również zrzucić, a sztywność ściany umożliwia swobodne oparcie się o taflę lustra.

Czy są różne rodzaje luster?

Poza lustrami srebrnymi są jeszcze lustra brązowe i grafitowe, ale ponieważ tutaj głównie zależy nam na stronie funkcjonalnej to będą to zawsze klasyczne lustra srebrne.

Jak przygotować ścianę do montażu luster?

Lustra można kleić do wielu powierzchni. Może to być betonowa ściana, ściana już zaszpachlowana, gładź, płyta G-K i OSB. To o czym warto pamiętać to aby ściana była dobrze zagruntowana.

Ze względu na duże powierzchnie polecamy montaż lustra przez wykwalifikowane ekipy. Poniżej możesz sprawdzić cenę w swoim mieście.

Sprawdź cenę lustra w swoim mieście

Montaż, dostawa, odbiór osobisty i wysyłka.

Wybierz swoje miasto aby przejść do wyceny.